Гігієна та профілактика
Гігієна порожнини рота - запорука здоров'я зубів і ясен.
Всім відоме правило, що хворобу набагато легше попередити, ніж лікувати, відноситься і до стоматологічних захворюваннях.
Не завжди від зубного нальоту і зубного каменю можна позбутися самостійно. З цим завданням Вам допоможуть справити лікарі стоматологічної клініки VIDA.
Професійне чищення зубів - одне із основних заходів для профілактики стоматологічних захворювань. Професійну чистку зубів рекомендовано робити за показами, мінімум двічі на рік. 
Професійної гігієни зубів проводиться в кілька етапів:
- зняття твердих зубних відкладень за допомогою ультразвукового скейлера;
- зняття відкладень за допомогою содоструйного апарату Air Flow;
- полірування зубів різноманітними механічними щітками.
Чищення зубів ультразвуком - це процедура, заснована на звуковому впливі на зубний наліт з певною частотою за допомогою ультразвукового скейлера. В результаті, зубні відкладення дробляться і легко счищаются.
Протипоказання: не підходить жінкам на початкових термінах вагітності; запальні процеси в порожнині рота; серцева аритмія.
Використання системи Air-Flow це обробка поверхні зубів за допомогою направленого потоку мікрочастинок, які перемішані з водою і повітрям. Такий потік ефективно зчищує зубний наліт навіть в самих важкодоступних місцях. Air-Flow добре зарекомендував себе в поєднанні з іншими методами.
Протипоказання: наявність гострих запальних процесів в ротовій порожнині; епілепсія, важка форма астми, цукрового діабету, інфекційні захворювання.
Полірування зубів. Використовуючи спеціальні щітки і полірувальні пасти, лікар полірує зуби, зачищає все нерівності і шорохуватості.