Терапевтична стоматологія

Лікування карієсу в сучасній стоматології вже давно не зводиться просто до видалення уражених тканин і заповнення дефекту пломбувальних матеріалів. Сучасні пломби навіть називаються власне не "пломби», а «реставрації», бо вони не тільки заміщають втрачені частини зуба, але і повторюють їх формою, кольором і микрорельефом. Відновлений таким чином зуб виглядає як абсолютно здоровий і ніколи не лікований. У своїй роботі ми використовуємо тільки сучасні пломбувальні матеріали, які по своїй міцності і стійкості до навантажень впритул наближаються до властивостей самої емалі зуба (і навіть іноді перевершують її).
Лікування кореневих каналів під мікроскопом
Стоматологи клініки VIDA мають у своєму розпорядженні цілий арсенал інструментів, матеріалів і високоточних приладів для надання якісної стоматологічної допомоги. Одним із таких інструментів при лікуванні кореневих каналів  є операційний мікроскоп. Він дозволяє провести точну діагностику системи каналів, виконувати всі етапи ендодонтичного лікування під візуальним контролем лікаря, що забезпечує граничну точність і максимальне збереження здорових тканин зуба.
У своїй роботі лікарі стомалотолічної клініки VIDA дотримуються сучасних стандартів ендодонтичного лікування і визначають робочу довжину кореневого каналу за допомогою апекслокатора. Це дозволяє досягти ідеальних умов для обтурації кореневого каналу, що є кінцевим пунктом ендодонтичного лікування і тим самим знизити ризик розвитку подальших ускладнень, пов'язаних з виведенням пломбувального матеріалу за межі зуба. Використання апекслокатора знижує кількість рентгенівських знімків і допомагає в тих випадках, коли рентген не дає чітких зображень.
Використання операційного мікроскопа дає можливість лікарю точно визначити розташування каналів, їх прохідність, вигини та інші особливості анатомії зубів пацієнта, які не помітні неозброєним оком. Візуальний контроль дозволяє на початковому етапі виявити перфорації і тріщини, при яких лікувати зуб далі не має сенсу. У цих випадках лікар має можливість прийняти необхідне рішення про видалення зуба вже на початковому етапі і повідомити про це пацієнту, не витрачаючи ресурси на завідомо неефективні процедури.